NOVEMBERI ONLINE AUKCIÓNK LICITZÁRÁSA MA ESTE 20:00-KOR

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Értesítjük Önöket, hogy a Novemberi Online Aukciónk ma este zárul, 20:00-kor. Aukciónk anyaga megtekinthető honlapunkon.
Licitzárás: 2018.12.02., 20:00 CET

Bató József (1888-1966) : Csónakázó nő (olaj, karton, 68 x 47 cm, j.b.l.:Bató) Kikiáltási ár: 110.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter, Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház