NOVEMBERI ONLINE MŰVÉSZETI AUKCIÓ - 2019. - LICITZÁRÁS: NOVEMBER 6., 20:00!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Novemberi Online Aukciónk katalógusa mától elérhető a honlapunkon!
Licitzárás: 2019.11.06-án, szerdán este 20.00-kor!
Kérjük olvassák el figyelmesen az online szabályzatunkat itt!

Váci András (1928-1989): Tárlatvezetés a szovjet kiállításon (1950) (olaj, farost, 125 x 170 cm, j.j.l.: Váci András 1950) Kikiáltási ár: 1.600.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter, Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház