Nürnbergi ezüst tál
Nürnbergi ezüst tál

98

Nürnbergi ezüst tál

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 494 g, 30 x 37,5 cm
jelzett: Nürnberg XIX. Század fémjel
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%