115

Károlyi Ernő (1923-2016)

Nyár (1997)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 140 cm
j.b.l.: Károlyi 95

Károlyi Ernő 1. festmény – A Körmendi Galéria Egyedi művészkönyv sorozata (8.); Károlyi Ernő – monográfia (137.)
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%