294

Udvardi Erzsébet (1929-2013)

Nyári Badacsony

akvarell, papír
31,5 x 36 cm
j.j.l.: Udvardi
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%