113

Gábor Jenő (1893-1968)

Nyári délután

Technika: akvarell, papír
Méret: 24 x 34 cm
j.j.l.: Gábor 57
HUF 100 000 — 120 000
EUR 321 — 386
USD 348 — 417

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%