242

Ismeretlen festő

Nyári hangulat

Technika: olaj, vászon farostlemezen
Méret: 70 x 72,5 cm
j.j.l.: 903, olvashatatlan
HUF 200 000 — 260 000
EUR 556 — 722
USD 612 — 795

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%