422

Horváth Gusztáv

Nyári munkák

Technika: olaj, vászon
Méret: 89 x 149 cm
j.j.l.: Horváth Gusztáv 1939
HUF 550 000 — 700 000
EUR 1 767 — 2 249
USD 1 913 — 2 434

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 494 000 Ft (1 587 EUR*, 1 718 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00