15

Verebélyi Diána (1987)

Nyárváró (2022)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 60 x 40 cm
j.b.l.: VÉDIA 22
HUF 450 000 — 600 000
EUR 1 250 — 1 667
USD 1 376 — 1 835

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (833 EUR*, 917 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%