159

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Pecázó gyermek

Technika: olaj, vászon
Méret: 65 x 57 cm
j.b.l.: Nyilasy
hátoldalon: BÁV 80. aukciós etikett
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00