211

Ország Lili (1926-1978)

Nyomatok

Technika: olaj, fa
Méret: 20,5 x 51 cm
j.j.l.: Ország
HUF 550 000 — 650 000
EUR 1 767 — 2 089
USD 1 913 — 2 260

Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 420 000 Ft