Ország Lili: Nyomatok

191

Ország Lili (1926-1978)

Nyomatok

Technika: olaj, fa
Méret: 20,5 x 51 cm
j.j.l.: Ország
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 361 EUR*, 2 599 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%