266

Földesi Barnabás (1980)

Öböl (2015)

Technika: olaj, vászon kasírozva
Méret: 80 x 105 cm
j. a hátoldalon: Földesi Barnabás 2015
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%