5

Bánfi jelzéssel

Öböl vitorlásokkal

olaj, karton
42 x 49 cm
j.b.l.: Bánfi
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%