89

Óherendi halas tál

Technika: festett, mázas kerámia
Méret: 23 x 60 cm
jelzett: masszába nyomott Herend márkajelzés
XIX. század második fele
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%