Óherendi mokkáscsésze aljjal Capodimonte dekorral

93

Technika: festett, mázas porcelán
Méret: 7 x 12,5 cm
jelzett: masszába nyomott sorszám, máz felett festett Herendi jelzés
XIX. sz. második fele
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%