167

ifj. Czene Béla (1911-1999)

Ökrösszekér

Technika: olaj, vászon
Méret: 77 x 100 cm
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 208 000 Ft (668 EUR*, 723 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00