380

Pleidell János (1915-2007)

Olasz táj I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 90 cm
j.b.l.: Pleidell 973, hátoldalán Képcsarnok Vállalat etikett
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%