220

Kádár György (1912-2002)

Ólomkristály üvegek

Technika: olaj, farost
Méret: 65 x 85,5 cm
j.b.l.: Kádár

hátoldalán kiállítási etikett: Magyar Kultúrális Hét Bologna 1967
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%