109

de Rougemont, Philippe (1891-1965)

Olvasó akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 72 x 60 cm
j.j.l.: Ph de Rougemont
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%