Ámos Imre: Önarckép

Ámos Imre (1907-1944)

Önarckép

olaj, falemez, 40 x 30 cm, j.j.l.: Ámos 1939
Reprodukálva:
Szenvedély és tudás - Bedő Rudolf Gyűjteménye, Magyar festészet, Kieselbach Galéria, 327. oldal