45

Egry József (1883-1951)

Önarckép (1935)

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 48 cm
j.j.l.: Egry József
j.h.: Egry József 1935, Róbertnek emlékül
Egry József 1939 (...?),
Láncz Sándor-féle életmű katalógus szám: 341.
proveniencia: Folly Róbert (1939), majd Géczi Miklósné (1980) gyűjteményében
irodalom: Láncz Sándor: Egry József, Budapest, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1980, 159, (kat. 341.)
kiállítva: Egry József festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Fränkel Szalon, 1936. április 5-27. (kat. 30. Önarckép),
Egry József kiállítás, Tihany, 1966 (kat. sz. n. A festő, Folly-gyűjtemény)
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%