Egry József: Önarckép

250

Egry József (1883-1951)

Önarckép

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 48 cm
j.j.l.: Egry József, hátoldalán autográf felírat Egry József 1935
ceruzával: „Róbertnek emlékül Egry József 1939”
VÉDETT
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%