29

Varga Nándor Lajos (1895-1978)

Önarckép

Technika: rézkarc, papír
Méret: 15,5 x 14,5 cm
j.j.l.: Varga n. L 923
j.b.l.: XXII/ 12
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%