198

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép angyallal

Technika: olaj, fa
Méret: 29,5 x 16 cm
j.b.l.: Kmetty
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%