58

Onódi Béla (1900-1991)

Pipás önarckép

Technika: olaj, vászon
Méret: 58 x 40 cm
j.j.f.: Onódi B.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%