179

Gaál Ferenc (1891-1956)

Öntödében, 1942

olaj, vászon, 140 x 200 cm, j.b.l.: E. Gáll F. 1942
Kikiáltási ár: 2 700 000 Ft (8 676 EUR*, 9 390 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%