Nagy Sándor (1868-1950)

Öreg fa

rézkarc, papír, 16 x 23,5 cm, j.j.l.: Nagy Sándor
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (56 EUR*, 61 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00