Mednyánszky László: Faluvége
Mednyánszky László: Faluvége
Mednyánszky László: Faluvége
Mednyánszky László: Faluvége

180

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Faluvége

olaj, vászon, 42,5 x 34,5 cm, j.j.l.: Mednyánszky MNG 4031/1986 - Dr. Bellák Gábor módosító felülbírálatával, magyarázatát lásd a szkennelt dokumentumban
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%