Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Orosházi piac

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 75 cm
j.b.l.: Csáki-Maronyák J

Ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)