112

Orosz ezüst gyertyatartó

Technika: 84 zlotnyikos ezüst
Méret: 640 g, 36 cm
jelzett: orosz fémjel 1850?, ciril betűs mesterjegy
HUF 160 000 — 180 000
EUR 514 — 578
USD 556 — 626

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%