Orosz ezüst pálinkás pohár szett

49

Technika: 875-ös finomságú ezüst
Méret: 232 g, 8 x 4 cm
jelzett: orosz, XX. Század 2. fele, ciril betüs mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%