212

Remsey Jenő György (1885-1980)

Orosz hadifogoly, 1916

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 51 cm
j.j.l: Manievitzy RJ 916.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%