181

Orosz ezüst pálinkás pohárkák (2 db)

Technika: 84 zlotnyikos ezüst
Méret: 82 g, 9 x 5 cm
jelzett: orosz fémjel a 20. századból
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%