Philippe, Paul: Orosz táncosnő

Philippe, Paul (1870-1930)

Orosz táncosnő

Technika: elefántcsont, festett, tűzaranyozott bronz, achát talapzaton
Méret: 61 cm
jelzett: MC13, talapzatán bekarcolt: Paul Philippe

analógia: itt