Orosz ezüst teás pohár
Orosz ezüst teás pohár
Orosz ezüst teás pohár

56

Orosz ezüst teás pohár

84 zlotnyikos ezüst, 238 g, 12,5 x 12,5 x 9 cm, jelzett: 1908-tól használt orosz fémjel, IFSZ mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%