86

Őry Annamária (1980)

Dél (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 100 cm
j.h.: Őry Annamária
HUF 700 000 — 850 000
EUR 1 944 — 2 361
USD 2 141 — 2 599

Kikiáltási ár: 470 000 Ft (1 306 EUR*, 1 437 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%