104

Osgyányi Sára (1980)

Siófoki part, a strandolók már hazamentek (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 80 cm
j.b.l.: Osgyányi S
HUF 700 000 — 900 000
EUR 1 944 — 2 500
USD 2 141 — 2 752

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%