284

Ősz Ilona (1942)

A legnagyobb magyar

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 80 cm
j.j.l.: Ilona Ősz 2021
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00