35

Csiszár Elek (1932)

Őszi Balaton part

Technika: olaj, karton
Méret: 23 x 32 cm
j.b.l.: Csiszár E
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 91 000 Ft (292 EUR*, 316 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00