209

Gruzda János (1881-1953)

Őszi erdő

Technika: olaj, vászon, faroston
Méret: 27 x 37 cm
j.j.l.: Gruzda
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%