Edvi Illés Aladár: Őszi park

209

Edvi Illés Aladár (1870-1958)

Őszi park

Technika: olaj, karton
Méret: 25 x 30 cm
j.j.l.: E. Illés A
Kikiáltási ár: 42 000 Ft (135 EUR*, 146 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 200 000 Ft