P. Kováts Ferenc: Rózsás csendélet

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Rózsás csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 69 x 56 cm
j.j.l.: P. Kováts Ferenc
j.h.: festette P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00