181

Paizs Goebel Jenő (1896-1944)

Dante Composition

Technika: olaj, rétegeltlemez
Méret: 45 x 65 cm
j.j.l.: Paizs Goebel
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft (7 069 EUR*, 7 651 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00