206

Paizs Goebel Jenő (1896-1944)

Kert

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 63 cm
j.j.f.: Paizs Goebel
restaurált
HUF 850 000 — 1 100 000
EUR 2 361 — 3 056
USD 2 599 — 3 364

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (1 806 EUR*, 1 988 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00