178

Medgyessy-Kovács Gyula (1963)

Palermói piac

Technika: olaj, vászon
Méret: 131 x 204 cm
j.b.l.: MKGY 04
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%