320

Pállya Carolus (1875-1948)

Piaci jelenet

Technika: olaj, fa
Méret: 11,5 x 19,5 cm
j.j.l.: Pállya Carolus
HUF 60 000 — 80 000
EUR 167 — 222
USD 183 — 245

Kikiáltási ár: 44 000 Ft (122 EUR*, 135 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%