42

Burghardt Rezső (1884-1963)

Pamlagon fekvő hölgy

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Burghardt Rezső
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00