Pap Domonkos (1894-1970)

Idős hölgy muskátlival

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Pap Domonkos 1931

Ár: 91 000 Ft (253 EUR*, 278 USD*)