Szadai Lajos: Pár
Szadai Lajos: Pár

Szadai Lajos (1902-1961)

Pár

Technika: olaj, vászon
Méret: 84 x 69 cm
kiállítva Szadai Lajos "Elfeledett képek" Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum Győr 2014